O nás

S první sheltií jsem se setkala zhruba ve svých 13 letech, při venčení našeho rodinného psa drsnosrstého foxteriéra Ferdy. Tenkrát jsem u nás na sídlišti potkala paní s nádhernou zlatou sheltičkou, kterou jsem ihned začala mylně obdivovat jako překrásné „štěňátko“ kólie. Paní mě však vzápětí vyvedla z omylu, že se nejedná ani o kólii, ani o štěně, ale o dospělou sheltii – psa, který vypadá v dospělosti jako štěně. Tak jsem se poprvé dozvěděla o tomto nádherném plemeni a už tenkrát jsem věděla, že ji jednou budu mít. Sen se opravdu stal skutečností a 15. 1. 2011 jsme si jeli pro Amy.

Štěňátka budeme odchovávat v rodinném prostředí. Budou bydlet s námi v domě a od prvních krůčků budou mít denodenně přístup na zahradu. Budou zde v úzkém kontaktu s našimi dětmi, s našimi dalšími domácími mazlíčky a také s dalšími psy z naší širší rodiny. Zažijí s námi jízdu autem a podívají se s námi do přírody i na rušný život ulice. Budou mít tedy velmi rozmanité prostředí pro jejich co nejlepší socializaci. Krycí psy budeme vybírat především dle jejich zdraví a podle jejich pěkného exteriéru. Při pořízení si štěňátka u nás od nás obdržíte kupní smlouvu, startovací balíček granulí, pachový předmět, aby si u vás doma štěňátko, co nejlépe navyklo, hračku a poskytneme novým majitelům fotografie štěňátek od jejich narození až do předání. PP pošleme na Vaši adresu ihned po jejich obdržení

Našim štěňátkům do budoucna přejeme pouze samé hodné a milující páníčky, kteří jim ve svých domovech poskytnou láskyplnou péči a zázemí. Přejeme si s jejich novými páníčky i nadále zůstávat v kontaktu a kdykoliv vás u nás doma rádi uvítáme.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi vám je zodpovíme :)
2012–2021 © Dreamy Silverstar